PPG


PPG – світовий лідер в області автомобільних покриттів. Асортимент нашої продукції задовольнить потреби як автовиробників, так і авторемонтного бізнесу. Фактично, PPG є єдиним постачальником, матеріали якого використовуються всіма автовиробниками. Наші продукти використовуються протягом всього терміну експлуатації автомобіля, з моменту випуску з конвеєра і до його ремонту.

Наші тісні зв’язки з виробниками дають нам унікальну можливість одними з перших дізнатися про нові технології та майбутні тренди у моді на кольори. Використовуючи досвід роботи з автовиробниками на ринку авторемонту, ми на один крок випереджаємо конкурентів і гарантуємо нашим клієнтам якість ремонту на рівні стандартів автовиробника.

Ви можете бути впевнені що наша продукція PPG відповідає найсуворішим вимогам до якості глянцю, стійкості, швидкості і легкості нанесення. Її використання дозволить вам зосередитися на збільшенні продуктивності і прибутку. Ми здійснюємо безпрецедентну технічну підтримку. Якщо ви бажаєте навчитися користуватися тим чи іншим матеріалом, або ж вам потрібно бізнес-підтримка – PPG володіє знаннями і ресурсами, щоб допомогти вам.

Онлайн IT курсы для обучения с нуляОнлайн курсы IT