Мікс ситеми PPG


Вам необхідна краща ремонтна фарбувальна система з існуючих на ринку? Ми пропонуємо Вашій увазі матеріали PPG – кращий вибір на ринку авторемонту.

Система Deltron створена як універсальний інструмент, що дозволяє Вам особисто вибирати необхідний рівень експлуатаційних якостей відповідно до Ваших вимог. Deltron BC – змішувальна система з широким діапазоном високо укривних компонентів типу солід, металік і перламутр.

Як частина системи PPG Deltron Global Refinish, Deltron BC відповідає або перевершує гарантійні зобов’язання виробників транспортних засобів і рекомендована до використання багатьма виробниками.

Система PPG Deltron® – це найкраще в Європі базове покриття на основі розчинників, яке пропонує широкий спектр тонерів, включаючи найновіші метали, перли та спеціальні ефекти, що відповідають сучасним вишуканим поверхням.

Інструменти кольоропідбору PPG створені для простого і швидкого визначення кольору і приготування формул. PPG пропонує широкий набір практичних і інноваційних інструментів для підбору потрібного кольору:

  • Спектрофотометр RAPIDMATCH ™ – це унікальний прилад, що поєднує спектрофотометр з 5-ю кутами вимірювання і математичний алгоритм, науково розроблений спеціально для потреб індустрії автомобільних покриттів.
  • Програма PAINTMANAGER®.
  • Колірний каталог PPG є найкращим на ринку інструментом кольоропідбору, надаючи точні колірні зразки автомобільних покриттів.
  • Онлайн-каталог Paint It.

Вибравши систему Deltron корпорації PPG – світового лідера індустрії автомобільних ЛФМ – Ви не помилитеся. Більш, ніж дві третини автомобілів в світі пофарбовані за технологією PPG.

Відкрийте для себе неперевершену якість продуктів ТМ PPG!

Онлайн курсы IT