Мікс системи Quickline


Компанії PPG Industries у своїй лінійці має кілька мікс-систем. Однією з найвдаліших є міксерна система підбору кольору для сегмента роздрібного продажу.

Цей підбір автофарб оцінять насамперед колористи і маляри, пов’язані з ремонтом автомобілів і мототехніки, а також власники автосервісів і магазинів, які прагнуть підвищити ефективність та економічність бізнесу при високій якості сервісу.

Мікс-система QUICKLINE від PPG Industries – це 86 стабільних високоякісних пігментів (9 металіків, 7 ксираліків, 12 перламутрових відтінків, 63 базові компоненти) для точного підбору кольору практично будь-якого легкового автомобіля, мотоцикла, вантажівки, які можна зустріти на дорогах нашої країни.

Робота колористів з мікс-системою QUICKLINE буде легкою та зручною завдяки

  • сучасній картотеці, що містить понад 12 тис. кольорів та відтінків;
  • спектрофотометр;
  • найновішому програмному забезпеченню колориста PAINTMANGER®;
  • можливості пошуку нових формул онлайн.

Базове покриття, підібране з пігментів QUICKLINE, має такі переваги:

Ø  невеликий час витримки між шарами;

Ø  швидкість сушіння;

Ø  покриваність матеріалів QUICKLINE;

Ø  точність влучення в колір пофарбованих деталей.

 

Якщо Ви – власник автосервісу, то за допомогою мікс-системи квіклайн, Ви зможете отримати максимальну ефективність роботи колористів та малярів, точність у підборі кольору та задоволених сервісом клієнтів.

Якщо Ви – власник автомагазину, то використовуючи бюджетний варіант системи підбору та весь спектр матеріалів лінійки QUICKLINE, зможете значно збільшити ефективність Вашого бізнесу, підвищити якість та швидкість роботи колористів.

Онлайн курсы IT