Топ найпопулярніших кольорів автомобілів у 2021 році від компанії PPG

Топ найпопулярніших кольорів автомобілів у 2021 році від компанії PPG

Звіт компанії PPG про автомобільні кольори 2021 року висвітлює нові тенденції, на які впливають соціальні зміни, цілісний колірний стиль та піклування про екологію. Пропонуємо Вам ознайомитись з його основними пунктами.


Безперечним лідером у 2021 році став білий колір, який займає 35% всього ринку. Порівняно з 2020-м, його популярність зросла на 1%. Другим у рейтингу став чорний колір: його показники залишилися незмінними та становлять 18%. Замикає трійку лідерів сірий із 14%, на 2% більше у порівнянні з 2020-м. На четвертому місці за популярністю сріблястий (11%)

 

У звіті зазначається, що, поступово, все більшої популярності набувають двокольорові варіанти фарбування автомобілів, хоча вони становлять лише невелику частку від загального ринку: на них припадає лише 1% ринку автомобілів 2021 модельного року. Проте інтерес до такого забарвлення у водіїв невпинно зростає, і експерти кажуть, що така тенденція продовжиться і надалі. До того ж, крім двоколірних варіацій, новими тенденціями стають тоноване прозоре покриття, матове оздоблення або кольори за спеціальним замовленням покупця. Це дозволяє ще більше персоналізувати автомобіль, навіть зробити його унікальним для кожного конкретного споживача.

 


Популярність синього, червоного та зеленого кольорів трохи знизилася. Незважаючи на це, спостерігається інтерес покупців до яскравіших кольорів, в які зазвичай фарбують різні спорткари. Популярність певного кольору залежить від типу автомобіля. Так, спортивні моделі в синьому кольорі продавалися набагато частіше, ніж пікапи та позашляховики. Зростання популярності синього та появи нових більш насичених та пастельних кольорів, океанічних тонів, а також бірюзових відтінків експерти галузі пов'язують із зростанням продажів електрокарів та гібридів. Такі рішення перегукуються з кольором неба та води, що акцентує увагу на екологічності подібних транспортних засобів.

 


Рейтинг 2022 дозволить зрозуміти, чи залишаться в тренді двокольорові і яскраві автомобілі, або це лише скороминуща мода, а люди будуть готові повернутися до класичних однотонних машин.

Онлайн курсы IT