Quickline

Система фарбувальних матеріалів Quickline була розроблена спеціально для ефективної роботи в умовах сучасного автосервісу. Завдяки багаторічним науковим дослідженням, застосуванню високих технологій та інноваційних рішень, компанії вдалося створити лінійку професійних лаків, фарб, шпаклівок і емалей, які дозволяють виконати роботу будь-якої складності на найвищому рівні і в короткі терміни.

У каталозі продукції Quickline присутній широкий спектр базових і акрилових автоемалей всіх найбільш поширених кольорів, які підібрані з великою точністю і чудово підходять як для ремонту окремих ділянок кузова автомобіля, так і для повного його перефарбовування. Для зручності використання вони постачаються в упаковках оптимального обсягу і можуть використовуватися з універсальними розчинниками і закріплювачами цієї ж марки. Також лінійка професійних фарбувальних матеріалів виробництва компанії Quickline включає в себе шпаклівки, прозорі лаки MS і HS, грунт-вирівнювач і очищувач-обезжирювач.

Для безпомилкового підбору кольорів в асортименті Quickline присутня спеціальна колірна палітра, яка містить зразки, що ідеально точно відтворюють кольори готових емалей. Це робить процес пошуку і вибору необхідного кольору максимально зручним, простим і швидким.

Онлайн IT курсы для обучения с нуляОнлайн курсы IT