ВЕСТ ТРЕЙДІНГ КОМПАНІ

Незалежна автомобільна група, розташована в Україні.

UA ENGRUBICAR
 
Запчастини для автомобілів

Компанія RubiCar займається роздрібною онлайн-торгівлею автозапчастинами, аксесуарами та мастилами від провідних світових виробників.

  • Великий досвід роботи, професіоналізм наших співробітників, якісна продукція та вчасна доставка по всій території України демонструють стабільну роботу нашої компанії.
  • На нашому сайті Ви знайдете широкий асортимент автотоварів за помірними цінами. А кваліфіковані працівники відділу неодмінно допоможуть вам вибрати та замовити необхідну продукцію.
Color Trade
 
Automotive refinish

Один із нових напрямків компанії «West trading company» є підрозділ “Color trade”, який здійснює продаж високоякісної продукції для кузовного ремонту автомобіля.

  • Пропонуємо оптимальний вибір матеріалів і технічну підтримку, що дозволяє максимально скоротити час і звести до мінімуму ремонтні витрати, зі збереженням найвищої якості виконуваних послуг сучасних автосервісів, з урахування іноваційних технологій та потреб клієнта.
  • Основне завдання нашої компанії - довготривалі партнерські відносини з нашими клієнтами і допомога їм у досягнені максимально-ефективного результату в кузовному ремонті автомобіля.
  • Одним із першим контрактів співпраці є продукція Quickline виробника PPG Industries.
AutoOriginal
 
До структури «West Trading Company» входить підрозділ «Autooriginal», який займається гуртовими поставками автозапчастин та мастил з Європи під замовлення та з наявності.

  • «Autooriginal» був першим напрямком «West Trading Company», який дав змогу розширити сфери діяльності фірми.
  • Невеликий штат професіоналів «Autooriginal» використовує найсучасніші інформаційні технології та програми, що дозволяє створити розумну цінову політику і вчасні поставки товарів.
  • Основним правилом нашої компанії є створення чесних та довгострокових партнерських відносин з нашими клієнтами.
Контакти
 

+380679492112 +380673530448

rostyslav@westtrading.com.ua roman@westtrading.com.ua

Україна, Дрогобич
індекс 82100, вул.Стрийська, 258/5
Work.ua — наш партнер