ВЕСТ ТРЕЙДІНГ КОМПАНІ

Незалежна автомобільна група, розташована в Україні.

UA ENGПро нас
 

Підприємство "Вест Трейдінг Компані" було засноване у 2013 році. За декілька останніх років, ми стали однією з найбільш успішних молодих динамічно розвиваючихся компаній в Україні і зайняли нашу долю на ринку. Щодня ми кидаємо собі нові виклики і шукаємо нові можливості і нові галузі, де ми можемо досягти успіху і задовольнити потреби наших клієнтів. Якість нашої роботи допомагає здобувати довіру і будувати довготривалі відносини з нашими партнерами і клієнтами.

Ми працюєму у таких основних напрямках:

  1. Торгівля маслами і автозапчастинами для автомобілів. Ми пропонуємо широкий асортимент мастильних матеріалів та автоміхії таких провідних світових брендів як: Aral, Total, Mercedes Benz, VAG, BMW, FORD, Toyota, Nissan та ін. Великий вибір оригінальних запчастин та запчастин-замінників зможе задовольнити потреби будь-якого клієнта, будь то дилерська станція, СТО чи автомагазин.
  2. Торгівля матеріалами для кузовного ремонту. "Вест Трейдінг Компані" є офіційним дистрибютором американського концерну PPG в Україні. Нашим клієнтам ми пропонуємо високоякісні лакофарбові матеріали ТМ PPG DELTRON i Quickline для впровадження сучасних технологій ремонту автомобілів. Крім того, в наш асортимент включає такі ексклюзивні товари на ринку України як: абразивні матеріали італійського бренду Drimex, допоміжні матеріали для рефінішу іспанської фірми Bossauto, та витратні матеріали для автосервісів німецької компанії Normfest.

Наша дилерська мережа охоплює територію Західної та Центральної України і Одеську область, що дозволяє нам оперативно реагувати на запити клієнтів.

Наші спеціалісти завжди готові надати кваліфіковану технічну підримку і супровід на всіх етапах роботи підприємства нашого клієнта.

Наші цінності відображені у стилі ведення нашого бізнесу. Ми завжди діємо чесно по відношенню як до наших клієнтів, так і до людей, з якими ми ведемо бізнес: наших працівників і наших постачальників.

Нашими основними точками диференціації є:

  1. Винятково широке і глибоке розуміння технології
  2. Орієнтація на довготривалі партнерські відносини з нашими клієнтами і допомога їм у досягнені максимально-ефективного результату у веденні їхнього бізнесу.
  3. Індивідуальний підхід до кожного клієнта
  4. Безпека, якість та ефективність продуктів є нашим першочерговим завданням. Ми прагнемо до найвищих стандартів у всьому, що ми робимо.

Наша місія - допомогти нашим клієнтам у їх роботі, стати їх надійним партнером, надаючи найвищий рівень сервісу.

Ми постійно розвиваємось і прагнемо надавати високий рівень сервісу для задоволення усіх потреб наших клієнтів.

AutoOriginal
 
До структури «West Trading Company» входить підрозділ «Autooriginal», який займається гуртовими поставками автозапчастин та мастил з Європи під замовлення та з наявності. «Autooriginal» був першим напрямком «West Trading Company», який дав змогу розширити сфери діяльності фірми. Наступним напрямком роботи стало просування матеріалів для кузовного ремонту компанії PPG. Зараз в асортиментному портфелі компанії Autooriginal є такі наступні бренди: PPG Deltron (лакофарбові матеріали), Quickline (лакофарбові матеріали), Bossauto (допоміжні матеріали для кузовного ремонту), Drimex (абразивні матеріали), Normfest (розхідні матеріали для автосервісу).
Невеликий штат професіоналів «Autooriginal» використовує найсучасніші інформаційні технології та програми, що дозволяє створити розумну цінову політику і вчасні поставки товарів.
Ми пропонуємо оптимальний вибір матеріалів і технічну підтримку, що дозволяє максимально скоротити час і звести до мінімуму ремонтні витрати, зі збереженням найвищої якості виконуваних послуг сучасних автосервісів, з урахування іноваційних технологій та потреб клієнта.
Контакти
 

+380679492112 +380673530448

rostyslav@westtrading.com.ua roman@westtrading.com.ua

Україна, Дрогобич
індекс 82100, вул.Стрийська, 258/5
Work.ua — наш партнер